Prezentarea localitatii

O scurta prezentarea a localitatii noastre cu date geografice si componenta.

Obiective turistice

Obiectivele turistice ce pot fi vizitate pe raza comunei noastre.

Scurt istoric

O scurta incursiune in trecut care ne arata schimbarile ce au avut loc.

Contacte utile

CONTACT PRIMARIA GRADISTEA

Strada Primariei, Nr. 29
Comuna Gradistea
Judet Ilfov
Telefon: 021.266.27.60
Fax: 021.266.27.60
CIF: 4420813
Email:
primariagradisteaif@yahoo.com
gradistea2007@yahoo.com

NIVEL LOCAL

InstitutieTelefon
Primaria021-266.27.60
Dispensar uman021-266.11.81
Farmacie ZDT Farm – Dr. Zamfir Aura0745-014.918
C.M.I. Dr.Sasu Gabriela0745-050.499
C.M.I. Dr. Voicu Adina0720-159.590
Cabinet stomatologic Dr. Oana Stănescu0745-134.978
Dispensar veterinar – Dr. Tofan Alexandra Veronica0720-391.209
Oficiul Postal 021-266.27.58
Școala Gimnazială Nr. 1 Grădiștea021-266.11.71
Poliția Grădiștea021-266.26.73

NIVEL JUDETEAN

InstitutieTelefon
Prefectura Ilfov021-311.28.62
Protectia Copilului021-369.58.87
Deranjamente Enel021-9291
Agentia Nationala a Functionarilor Publici0374-112.714
Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorului0372-131.951
Inspectoratul Judetean de Politie Ilfov021-232.98.35
Inspectoratul Judetean de Jandarmi Ilfov021-760.32.55
Deranjamente Romtelecom021-1921
Apel de Urgenta112